Page 38 - Bosch ThermoLife e-dergi | 2. Sayı
P. 38

38
ThermoLife 09.2018
Manisa Fabrika Yelken Kulübü
Rüzgar da, ekip de harika!
Manisa Fabrika Yelken Kulübümüz rüzgârı arkasına aldı, dur durak bilmiyor! Arkadaşlarımız 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşen Tanju Okan yarışları’nda toplamda iki 1.lik ve bir de
2.lik kazanarak seriyi 1. sırada tamamladı.
Toplamda 14 arkadaşımızın katıldığı yarışlar sonrası ekibimiz aldığı galibiyetlerin mutluluğunu yaşarken, biz de kendileri adına gurur duyduk!
Şimdi güzel yaz aylarında, teknemiz Knot For Sail yazı geçirmek için Çandarlı’ya transfer olacak. Yeni eğitim ve yarışlarımız için Ozan Sekkin ile iletişime geçebilirsiniz.
Kulübümüz rotasını Mayıs ayının ilk haftasında Dalyan’a çevirdi. Bu kez keşfedilecek yeni yer, Kaunosluların başlattığı medeniyet akınını Köyceğiz ile Akdeniz arasında devam ettiren sakin koyların, Yuvarlak Çay’ın ve Caretta Caretta’ların evi Dalyan’dı. Ekibimiz, Ortaca Bisiklet Festivali’ne ev sahipliliği yapan Dalyan’da 3 gün bisiklet sürmenin keyfini yaşadı.
Arkadaşlarımız ilk gün Dalyan’ın harika doğası içinde, Aşı Koyu’na toplam 60 km’lik sürüş gerçekleştirdi. Sonrasındaki rota ise bir çoğumuzun hayaliydi:
Hiç doğal bir gölün etrafını bisikletle gezdiniz mi? Ekibimiz 55 km’lik Dalyan Çayı’nı feribotla geçti. Son gün ise Yuvarlak Çay’ın coşkulu doğasında mola veren ekibimiz toplam 30 km yaptı ve harika gezilerine noktayı koydu.
Rutinlerinin dışına çıkarak farklı deneyim yaşayan, ilk kez bu kadar uzun süre bisiklete binen katılımcı arkadaşlarımıza kulüp olarak teşekkür ediyoruz.
Bizi takipte kalın!
Manisa Fabrika Bisiklet Kulübü
Bisiklet Kulübümüz Dalyan’ı keşfetti!
   36   37   38   39   40